czwartek, 22 maja 2008

Jak poderwać faceta cz.3

Sygnały w wyglądzie i ubiorze są pierwsza rzeczą jaką zauważają mężczyźni. Nie chodzi tu jednak o jakiś konkretny ubiór a o ogólne wrażenie, sposób poruszania się, , to jaki nosisz strój i czy dobrze się w nim czujesz. Choć niewątpliwie pewne części garderoby przyprawiają mężczyzn o zawrót głowy dużo bardziej niż inne. Twój mężczyzna na pewno zauważy że masz na sobie spódnice i szpilki ale może nie pamiętać w jakim były kolorze…
Wyraźnym sygnałem zwracającym jego uwagę będą Twoje gesty. Do tych namiętnych i zmysłowych należą m.in. przeciąganie palcem po ustach i delikatne przygryzanie ich, bawienie się kosmykiem włosów, subtelne gładzenie się po szyi no i oczywiście patrzenie w oczy. To tak jakbyś mówiła do niego „masz zielone światło” . Każdy gest może być seksowny pod warunkiem że właśnie tak chcesz go przekazać.

Twój wygląd i zachowanie są dla niego również dowodem akceptacji. Dbając o siebie, ubierając się tak jak on lubi, zakładając biżuterię którą Ci podarował dajesz mu odczuć , ze jest dla Ciebie bardzo ważny.
Twój zapach też odgrywa pewną rolę. Możesz używać perfum które lubisz lub które Ci podarował. Bardziej przebojowe dziewczyny mogą użyć również jego wody toaletowej. W ten sposób pokażesz że należysz tylko do niego.

Najważniejsza role jednak pełni dotyk. To najważniejszy i najbardziej zbliżający dwoje ludzi zmysł. Sposób w jaki się dotykacie zdradza uczucia. Jeśli on często szuka Twojej bliskości , znaczy to, że jest mu z Tobą dobrze. Przytulając się i całując wchodzicie w strefę intymną do której dopuszcza się tylko osoby najbliższe. Kiedy jesteście gdzieś razem pozwól mu się objąć, mężczyzna w ten sposób pokazuje że należysz właśnie do niego . Spraw by stał się zdobywcą.
Wbrew pozorom płaski brzuch nie jest dla niego najważniejszy.

Mężczyźni lubią czuć kobiece proporcje. Ważniejsza jest dla niego miła w dotyku skóra lub miękkie , pachnące włosy .
Gdy jesteście sami przytulaj go i całuj, potrzebuje tego nawet najbardziej męski facet nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Jeśli mieszkacie osobno zostaw u niego jakiś drobiazg, coś co będzie mu się z Tobą kojarzyć. Dzięki temu nawet jak nie będziecie razem on będzie o Tobie pamiętał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz