czwartek, 22 maja 2008

Jak poderwać faceta cz.4

Może Ci się wydawać że stosowanie sztuczek to zwykła manipulacja. To nieprawda. Te niewinne zabiegi nie zmienią tego co was łączy a sprawią jedynie że się do siebie zbliżycie.
Spróbuj czasem popatrzeć na siebie jego oczami. Czy ważna jest idealna figura? Jakie znaczenie ma to że czasem jesteś nieporęczna?

Przecież on właśnie to w Tobie lubi. Nawet nie wiesz ile radości sprawiają mu sytuacje kiedy może ci pomóc. Mężczyźni lubią czuć się potrzebni. A swoje uczucia często pokazują przez robienie dla Ciebie różnych rzeczy. Trudniej jest im mówić o miłości, czasem wolą pójść do sklepu po Twoje ulubione czekoladki ;)

Jak poderwać faceta cz.3

Sygnały w wyglądzie i ubiorze są pierwsza rzeczą jaką zauważają mężczyźni. Nie chodzi tu jednak o jakiś konkretny ubiór a o ogólne wrażenie, sposób poruszania się, , to jaki nosisz strój i czy dobrze się w nim czujesz. Choć niewątpliwie pewne części garderoby przyprawiają mężczyzn o zawrót głowy dużo bardziej niż inne. Twój mężczyzna na pewno zauważy że masz na sobie spódnice i szpilki ale może nie pamiętać w jakim były kolorze…
Wyraźnym sygnałem zwracającym jego uwagę będą Twoje gesty. Do tych namiętnych i zmysłowych należą m.in. przeciąganie palcem po ustach i delikatne przygryzanie ich, bawienie się kosmykiem włosów, subtelne gładzenie się po szyi no i oczywiście patrzenie w oczy. To tak jakbyś mówiła do niego „masz zielone światło” . Każdy gest może być seksowny pod warunkiem że właśnie tak chcesz go przekazać.

Twój wygląd i zachowanie są dla niego również dowodem akceptacji. Dbając o siebie, ubierając się tak jak on lubi, zakładając biżuterię którą Ci podarował dajesz mu odczuć , ze jest dla Ciebie bardzo ważny.
Twój zapach też odgrywa pewną rolę. Możesz używać perfum które lubisz lub które Ci podarował. Bardziej przebojowe dziewczyny mogą użyć również jego wody toaletowej. W ten sposób pokażesz że należysz tylko do niego.

Najważniejsza role jednak pełni dotyk. To najważniejszy i najbardziej zbliżający dwoje ludzi zmysł. Sposób w jaki się dotykacie zdradza uczucia. Jeśli on często szuka Twojej bliskości , znaczy to, że jest mu z Tobą dobrze. Przytulając się i całując wchodzicie w strefę intymną do której dopuszcza się tylko osoby najbliższe. Kiedy jesteście gdzieś razem pozwól mu się objąć, mężczyzna w ten sposób pokazuje że należysz właśnie do niego . Spraw by stał się zdobywcą.
Wbrew pozorom płaski brzuch nie jest dla niego najważniejszy.

Mężczyźni lubią czuć kobiece proporcje. Ważniejsza jest dla niego miła w dotyku skóra lub miękkie , pachnące włosy .
Gdy jesteście sami przytulaj go i całuj, potrzebuje tego nawet najbardziej męski facet nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Jeśli mieszkacie osobno zostaw u niego jakiś drobiazg, coś co będzie mu się z Tobą kojarzyć. Dzięki temu nawet jak nie będziecie razem on będzie o Tobie pamiętał.

Jak poderwać faceta cz.2

Zacznijmy od wyglądu. Naprawdę nie musisz mieć długich do nieba nóg ani obfitego biustu by być dla niego atrakcyjna. Zwróć uwagę ze wybrał właśnie Ciebie bo spodobałaś mu się taka jaka jesteś- z krągłymi biodrami, całkiem zwyczajnymi nogami, zbyt malutka lub zbyt wysoka… Co więcej, spodobał mu się np. Twój brak (czy wręcz przeciwnie, nadmiar) przebojowości. Pamiętaj , że masz wiele zalet. Także Twoje wady nie musza być wcale takie oczywiste. To czego Ty w sobie tak nie lubisz dla niego może być seksowne. Może on uważa że Twoje słabości są urocze? A może nawet podniecające?

Pamiętaj, że o Twojej atrakcyjności decydujesz Ty sama. Od kobiety, która jest wewnętrznie przekonana o swoim pięknie bije niesamowita moc. Taka kobieta jest naturalna i seksowna. Na męską wyobraźnię bardziej działa błysk w oku niż starannie wykonany makijaż.
Szybciej zwrócisz uwagę partnera jeśli będziesz działać na kilka jego zmysłów jednocześnie. Choć dominuje przekonanie, że mężczyźni to przede wszystkim wzrokowcy to cenią oni sobie pomysłowość partnerki. Przecież fascynujesz go jako całość. Na co dzień patrzy na Ciebie, dotyka Cię, całuje. Wykorzystaj to i zacznij działać na jego wzrok, smak, słuch, dotyk i węch….
Mężczyźni lubią słuchać kobiet które mówią cicho, łagodnie i melodyjnie. Uśmiechając się mówiąc do niego sprawisz że twój głos nabierze ciepłej barwy. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś będzie mile zaskoczony. Osoby mówiące w ten sposób są odbierane jako pozytywnie nastawione do świata.

Zastanów się też jak zwykle wyglądają wasze rozmowy. Zwykle to Ty dużo mówisz a on słucha? Większość mężczyzn nie jest w stanie skupić się na dłuższym monologu. Jeśli chcesz powiedzieć mu o czymś ważnym nie poprzedzaj rozmowy zbyt dużą ilością pytań. Może mu zabraknąć cierpliwości ;)

Mężczyźni nie czują się zbyt dobrze w klimacie paplaniny. Do tego naprawdę lepsza będzie koleżanka. Kiedy on coś opowiada, patrz na niego. Reaguj tak by wiedział że go słuchasz. Czasami wystarczy głupie „aha”… Działa to na jego podświadomość. Możesz się również uśmiechać, unikaj jednak zbyt głośnego śmiechy, zwłaszcza w miejscach publicznych ;)
Za to kiedy będziecie np. w restauracji możesz mu szepnąć coś pikantnego na ucho, to pobudzi jego zmysły.

Swietna książka Mężczyzna od A do Z

Jak poderwać faceta cz.1

Sztuka uwodzenia nie jest tak trudna, jak się wydaje. Wystarczy znać jej podstawowe zasady. Działaj na jego zmysły i bądź pewna swojej kobiecej siły ,a on Ci się nie oprze!
Nieważne czy spotykacie się od miesiąca, czy jesteście razem już jakiś czas. Chcesz by on był w Tobie stale zakochany, chcesz działać na niego jak nikt inny. Chcesz być ta jedyną! To bardzo kobiece pragnienie. Ale żeby to osiągnąć musisz znać kilka podstawowych prawd o mężczyznach i stosować ie do pewnych sprawdzonych zasad, które od lat rządzą światem zalotów i uczuć. Jakich? Działaj na jego zmysły i pokaż ile jesteś warta!

Badania wykazują, ze kobiety które najbardziej podobają się mężczyznom nie są wcale pięknościami ani ideałami. To osoby które po prostu lubią swoje ciało i wnętrze – takie jakie ono jest ,bez podejmowania drastycznych prób zmian. Potrafią one uczynić atut z każdej cechy swojej urody. Są zadowolone z tego, jak wyglądają i jakimi sa osobami i nie marzą o tym by być kimś innym. Oczywiście pracują nad sobą, dostrzegają własne wady, ale wszystko to odbywa się w atmosferze własnej akceptacji.

W tym tkwi sekret, dlaczego tak różne typy kobiet cieszą się powodzeniem u mężczyzn. Od małomównych „szarych myszek” po pewne siebie bezneswoman. Nie ma lepszych i gorszych kobiet. Są tylko takie które znają swoją wartość i takie które maja kłopoty z wiarą w siebie.
Na nic zdadzą się wymyślne metody oczarowania go, jeśli czujesz się niepewna swej urody albo wręcz za sobą nie przepadasz.

Polecam lekturę Mężczyzna od A do Z